Тільки три області в Україні повністю забезпечені підручниками для 4-их класів

Серед них – Рівненська

ФОТО ілюстративне

Українські регіони отримали понад 80% підручників для 4-их класів.

До книжкових баз обласних органів управління освітою доставлено 81% підручників від загального плану доставлення. Про це повідомили в міністерстві освіти, з посиланням на інформацію Інституту модернізації змісту освіти.

Станом на 2 серпня до книжкових баз доставлено 3 мільйони 945 тисяч 344 примірники підручників.

 

Водночас Волинська, Рівненська, Хмельницька області вже забезпечені підручниками на 100%. Ще сім регіонів забезпечені підручниками більш ніж на 90%.

Також електронні версії підручників для 4-их класів розміщені в Електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти у вільному доступі.

Повідомляє osvita.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень