По 8 уроків на день: в школах хочуть збільшити навантаження на учнів

Принаймні про такі плани Міністерства освіти і науки повідомляється на сторінці у Facebook колишньої радниці МОН Іванни Коберник

Фото ілюстративне

У поширеному нею дописі зазначається про збільшення тижневого навантаження на учнів 5-9 класів Нової української школи.

Про це стало відомо під час громадського обговорення нової Типової освітньої програми для 5-9 класів, які вчитимуться за новим Державним стандартом згідно з реформою НУШ.

У повідомленні на сторінці співзасновниці ГО «Батьківський контроль» та «Смарт освіта» йдеться:

Ні, вам не почулося і я не описалася. Проект типової освітньої програми пропонує ЗБІЛЬШИТИ тижневе невантаження, простіше кажучи - кількість уроків щодня.

 

 Згідно з проєктом, в 5-ти класників має стати по 6 уроків щодня і один раз 7, а з 7-го класу - у дітей буде по 8 уроків щонайменше чотири дні на тиждень. І це без врахування часу на домашні завдання.

 

І при тому, що одною з головних причин запровадження 12-річної освіти було бажання РОЗВАНТАЖИТИ щоденне життя дітей, залишити їм час на відпочинок, хобі, прогулянки ну і власне кажучи, на дитинство.

Іванна Коберник

З листа, скерованого до МОН у відповідь на такі пропозиції дізнаємося також, що навантаження має нібито зрости за рахунок таких дисциплін, як «Етика», «Здоров’я, безпека та добробут», «Підприємництво і фінансова грамотність».

Не всі батьки згодні з думками автора.

Варто зауважити, що очолювана Кобернік громадська організація «Смарт освіта» знайшла і позитиви у запропонованій Типовій освітній програмі:

Ми вітаємо запропоноване проєктом ТОП збільшення кількості годин на вивчення математики, природничих наук, української та англійської мов.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень