Терезам – боротьба зі спокусою, Водоліям - дієта: гороскоп на 24 грудня

ОВНИ

Сприятливий період для коротких поїздок і важливих переговорів. Початок тривалих справ і великі покупки краще відкласти на інший час.

ТЕЛЬЦІ

Нейтральний і трохи пасивний день. Відносини постарайтеся будувати без грубої сили та конфліктів.  Краще за все не затівати нічого нового, а продовжувати вже початі справи.

БЛИЗНЮКИ

Будь-які бюрократичні питання вирішаться на подив легко. Усілякі подорожі та відрядження також матимуть успіх.

РАКИ

День сприятливий для починань: від організації спортивних або культурно-масових заходів до корпоративної вечірки.

ЛЕВИ

Вас чекають зміни і в особистому житті, і у професійному. У діловій сфері починається сприятливий час для здійснення запланованих справ, вирішення важких питань і проблем.

ДІВИ

Вдалий день для швидких і енергійних людей. Збільшена інтелектуальна активність добре позначиться на справах, які вимагають миттєвого прийняття рішень.

ТЕРЕЗИ

Будьте готові до боротьби зі спокусами, обманом та ілюзіями. Необхідно стримати себе й не показати негативне ставлення до оточуючих.

СКОРПІОНИ

Гарний час для інтелектуальної роботи та підвищення своєї кваліфікації. Добре було б зайнятися наведенням чистоти та порядку.

СТРІЛЬЦІ

Ідеальний час для вирішення проблем, які ви довгий час відкладали. Усі справи вирішаться максимально швидко та без ускладнень.

КОЗЕРОГИ

Вище керівництво або державні органи цього дня краще не турбувати. Корисно зайнятися самоосвітою або справами, пов’язаними з нерухомістю.

ВОДОЛІЇ

День підходить для початку циклу фізичних вправ, лікувального голодування або дієти. Різні починання в цей день отримають додаткове енергетичне підживлення.

РИБИ

Вам потрібна буде підтримка близької людини. І ви її отримаєте, якщо відверто розкажете про свою проблему. Не змушуйте вашу половинку постійно здогадуватися.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень