ON-LINE

Дівам – вдалий період, Козерогам - критика: гороскоп на 14 грудня

п'ятниця, 13 грудня 2019

ОВНИ

Цього дня вас мало цікавитиме думка вашої коханої людини з приводу того, що ви робите чи думаєте. Обережніше! Людей ображати не можна.

ТЕЛЬЦІ

Не будьте собакою на сіні. Дайте вашому партнеру можливість знайти себе. Він не зобов'язаний весь свій час витрачати виключно на вас. Та й вам така поведінка незабаром набридла б.

БЛИЗНЮКИ

Цього дня тривога за майбутнє буде займати більшу частину ваших думок. Не накручуйте себе – найближчим часом жодних негативних змін у вашому житті не передбачається.

РАКИ

Уникайте конфліктних ситуацій. Якщо відчуваєте, що можете вибухнути, то краще відкладіть усі зустрічі та важливі справи.

ЛЕВИ

Вам, можливо, доведеться займатися робочими проблемами. Довіряйте своїй інтуїції, але не відмовляйтеся й від інших джерел інформації. Чим більше ви дізнаєтеся, тим менша ймовірність помилки.

ДІВИ

У вашому житті почався вдалий період. В тому числі й для ризикованих угод. Ви з усього зумієте отримати вигоду, тому вашим успіхам можна тільки позаздрити!

ТЕРЕЗИ

Повеселитися можна безкоштовно, особливо якщо гроші потрібні для більш серйозних цілей. А можна й просто побути вдома.

СКОРПІОНИ

Вам варто зайнятися домашніми справами. Порядок у домі сприяє порядку в голові. Якщо вдома усе на своїх місцях, то й думається легше.

СТРІЛЬЦІ

У вас з’явиться раптове бажання змінити все навколо.  Оточуючим дуже пощастить, якщо у своєму прагненні реформувати все, ви обмежитеся розгромом власного будинку.

КОЗЕРОГИ

Зірки рекомендують вам не ображатися на критику від коханої людини. Спробуйте сприйняти її максимально адекватно та навіть застосувати на практиці. Можливо, ваша половинка сама злякається результатів своїх порад і візьме свої слова назад.

ВОДОЛІЇ

Цього дня ніщо не буде випадковим, тому зірки рекомендують звертати увагу геть на все. Уважно слухайте, що вам говоритимуть та спостерігайте за діями людей. Можливо, знайдете щось дійсно важливе та цінне.

РИБИ

Не варто доводити ситуацію до тієї стадії, коли з нею вже не можна нічого зробити. Проблеми варто вирішувати зараз. Бажано у першій половині дня.

Теги: гороскоп

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
  • Знайдено номерний знак

    У Рівному в районі авторинку на Млинівській знайдено номерний знак. Телефонувати за...
  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного