Тельці думатимуть про здоров’я, а Леви відповідатимуть за свої слова: гороскоп на 15 грудня

ОВНИ

Вас спробують залучити до виконання якоїсь роботи. Якщо є можливість, то цього краще уникнути, бо, хоч нові переживання й розвіють нудьгу, але їх може виявитися занадто багато.

ТЕЛЬЦІ

Вам варто поберегти здоров'я й уникати будь-яких заходів, які могли б йому зашкодити. Перегляньте свій раціон і розпорядок дня. Від фізичних навантажень цього дня краще відмовитися.

БЛИЗНЮКИ

Не будьте такими суворими до членів сім'ї. Поцікавтеся справами своєї половинки, а на вечір запропонуйте партнеру трохи пофантазувати на тему оригінального способу проведення часу.

РАКИ

Не варто забувати, що ніщо не заважає вам покинути те місце, яке вам набридло. Чи розпрощатися з людьми, з якими вже давно не маєте нічого спільного.

ЛЕВИ

Ви ж завжди знали, що не можна давати необачні обіцянки. Але всяке буває. Особливо у розпал суперечки. Цього дня вам доведеться відповісти за всі свої необдумані слова.

ДІВИ

Зорі рекомендують вам скласти детальний план дій на найближчий тиждень. Завтра, а тим більше - післязавтра, вам буде ніколи цим зайнятися, а без чіткого розпорядку впоратися з усіма вашими справами буде нелегко.

ТЕРЕЗИ

Вас чекає день, коли можуть виправдатися ваші надії. Але лише за умови, що ви будете розсудливими.

СКОРПІОНИ

Все, що відбуватиметься цього дня варто піддати ретельному аналізу. Ви знайдете відповіді на свої питання  просто спокійно посидівши та подумавши.

СТРІЛЬЦІ

Різні пошуки перетворяться для вас у вишукане задоволення. Щоправда, це не означає, що всі вони будуть вдалими. Істину ви цього дня не знайдете.

КОЗЕРОГИ

Вас може відвідати почуття, яке дуже схоже на заздрість. Спробуйте щиро порадіти за когось.

ВОДОЛІЇ

Ви не зможете розвернутися на повну, бо вам постійно буде щось заважати. Якщо ви зацікавлені в ідеальній реалізації своїх задумів, то це краще перенести на інший день.

РИБИ

Зірки не рекомендують вам піднімати важливі питання. Навряд чи ваші близькі будуть готові прийняти адекватне рішення зненацька.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень