Тепловики придумали, як змусити людей платити більше - не збільшуючи тариф

Першими зміни на собі відчують мешканці Черкас

Комунальники придумали, як змусити людей платити ще більше і без того дороге тепло. При цьому, умов мораторію вони начеб-то і не порушують, адже офіційно тариф не підіймали. 

Рішення придумали у  “Черкаситеплокомуненерго”. Відтепер там люди платитимуть  за “втрату функціонування системи” у межах чинних нормативів. Йдеться зокрема про роботу рушникосушок у ванних. 

В будинку при постачанні гарячої води є рушникосушки, які використовують для додаткового комфорту, але там витрачається теплова енергія. За неї потрібно платити, - пояснюють тепловики. 

 Під час руху теплоносія трубами сушарка для рушників стає частиною опалювальної системи, в якій також втрачається теплова енергія. І за витрати такої енергії доведеться платити. Таким чином, тариф за опалення залишиться незмінним, проте суми у платіжках зростуть.

Нагадаємо, що не у всіх містах таке можливе, адже у багатьох обласних центрах люди роками платять за наявність рушникосушки. 

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень