Тепер вакцини Pfizer в Україні вистачить усім? Де нею щеплюватимуть

Обіцяють, що її вистачить усім охочим

Фото з ВВС-Україна

Міністерство охорони здоров'я заявляє, що вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech відтепер буде доступна усім охочим вакцинуватися в Україні, отримати щеплення можна буде в центрах масової вакцинації. Пріоритет надаватимуть людям похилого віку та людям з супутніми захворюваннями, - повідомляє ВВС-Україна.

Записатися на щеплення можна в системі Helsi.me усім громадянам Україні старшим за 18 років, незалежно від місця реєстрації чи проживання.

Для цього треба обрати зручний пункт вакцинації та записатися на вільний час. При вході до пункту вакцинації треба буде показати СМС з підтвердженням запису.

Україна очікує на близько 1 млн доз Comirnaty/Pfizer-BioNTech до кінця липня, тому цю вакцину зробили доступною для широкого загалу. Цю вакцину використовують в усьому світі і вона поки що єдина з доступних в Україні вакцин, що схвалені в усіх країнах Євросоюзу.

Досі вона не була доступна лише певним категоріям громадян, наприклад, медикам та працівникам освіти.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень