Тепер вакцини Pfizer в Україні вистачить усім? Де нею щеплюватимуть

Обіцяють, що її вистачить усім охочим

Фото з ВВС-Україна

Міністерство охорони здоров'я заявляє, що вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech відтепер буде доступна усім охочим вакцинуватися в Україні, отримати щеплення можна буде в центрах масової вакцинації. Пріоритет надаватимуть людям похилого віку та людям з супутніми захворюваннями, - повідомляє ВВС-Україна.

Записатися на щеплення можна в системі Helsi.me усім громадянам Україні старшим за 18 років, незалежно від місця реєстрації чи проживання.

Для цього треба обрати зручний пункт вакцинації та записатися на вільний час. При вході до пункту вакцинації треба буде показати СМС з підтвердженням запису.

Україна очікує на близько 1 млн доз Comirnaty/Pfizer-BioNTech до кінця липня, тому цю вакцину зробили доступною для широкого загалу. Цю вакцину використовують в усьому світі і вона поки що єдина з доступних в Україні вакцин, що схвалені в усіх країнах Євросоюзу.

Досі вона не була доступна лише певним категоріям громадян, наприклад, медикам та працівникам освіти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень