Куди звертатися освітянам, які хочуть вакцинуватися препаратом Pfizer

За літо планують імунізувати якомога більше педагогів та вчителів, аби захистити й дітей

Освітяни, які хочуть вакцинуватися Файзером, мають звернутися до керівника свого навчального закладу. Вакцина є, і за літо необхідно імунізувати якомога більше педагогів, щоб, відповідно, з початком навчального року захистити від ковіду і дітей.

Нині імунізовано понад 11 тисяч працівників освітньої галузі, повідомила координатора з вакцинації в області Олена Гандзюк:

— На сьогодні у нас щеплено 11 тисяч 505 осіб. Із них 8 тисяч 193 особи – Файзером.

 

Якщо є потреба щепитися Файзером – звертайтеся до керівництва закладу. Керівництво закладу звертається до управління освіти, а вже ми між управліннями визначаємо списки та визначаємо додаткову потребу.

 

Поставки вакцини ми очікуємо, і в нас вона зараз на залишках є.

Олена Гандзюк звернулася і до керівників закладів освіти з проханням забезпечити у своїх колективах процес імунізації, аби вакцинувати якомога більше працівників, щоб вони йшли до дітей захищеними. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень