У Рівному розгортають Центр вакцинації проти COVID-19

Він запрацює вже цими вихідними, повідомив голова ОДА Віталій Коваль

5-6 червня у Рівному запрацює Центр вакцинації населення проти коронавірусу.

Працюватиме він у актовій залі Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука (м. Рівне, вул. 16 Липня, 36).

 

Графік роботи: з 9:00 до 21:00 год.

Щеплення проводитимуть медики мобільних бригад.

— Вакцинація - це наразі єдиний механізм у боротьбі з пандемією. А розгортання Центру дозволить імунізувати більшу кількість людей, що сприятиме стабілізації поширенню  COVID-19. На Рівненщині від COVID-19 нині вакциновано близько 33 тисяч осіб, - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль

У центрі будуть проводити щеплення жителям області, які виявили бажання вакцинуватись проти коронавірусу та записалися на чергу у сімейного лікаря або через додаток «Дія». Медики вже розпочали зв’язуватися із пацієнтами та запрошують на щеплення.

Координаторка із вакцинації в області Олена Гандзюк додала, що людям, які виявили бажання вакцинуватись, найближчим часом необхідно очікувати на телефонний дзвінок від медиків та з'явитись на вакцинацію у запропонований день.

Для того щоб вакцинуватись, при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон (у разі підтвердження запису на вакцинацію у додатку «Дія»).

Імунізуватимуть осіб вакциною CoronaVac, що схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Це означає, що вакциновані зможуть отримати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації, всім хто пройшов повний курс щеплення (отримав дві дози).

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень