До уваги рівнян: що робити, якщо вас не запросили на ревакцинацію

Особливо багато скарг надходить від вакцинованих Файзером

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Нині на Рівненщині триває ревакцинація кількома препаратами: АстраЗенекою, Коронаваком і Файзером. І кожному мають зателефонувати та запросити на повторну ін’єкцію, повідомила кооринаторка з вакцинації на Рівненщині Олена Гандзюк:

— Хто не отримав дзвінок щодо повторної вакцинації (особливо дуже багато дзвінків по Файзеру в 21-й день), 21 день не є критичним.

 

Це від 21-го до 28-ми днів, від 3-х до 4-х тижнів обов’язкове друге щеплення. Вам зателефонують і попросять на повторну вакцинальну сесію.  

У іншому разі Олена Гандзюк радить звертатися в заклад, де робили щеплення, чи в обласний департамент цивільного захисту та охорони здоров’я.

До слова, зараз в області діє 5 центрів масової вакцинації: у Рівному, Вараші, Дубні та два – у Сарнах.

Найкращі показники у Рівному. З початку роботи – 5 червня – тут зробили майже 800 щеплень. У Вараші, де центр працював лише один день, зробили 98 ін’єкцій, у Дубні імунізували 50 осіб.

Наступного тижня мине 28 днів з початку роботи центру масової вакцинації у Рівному і розпочнеться ревакцинація, зазначила Олена Гандзюк.

Олена Гандзюк - праворуч. Сергій Подолін - посередині
Олена Гандзюк - праворуч. Сергій Подолін - посередині

Заступник голови ОДА Сергій Подолін додав, що статистика вакцинації у центрі вакцинації в одному з великих міст низька – 10-15 щеплень за добу. Керівництво території пояснило, що населення хоче імунізуватися саме Файзером. На це Сергій Подолін відповів, що всі вакцини, зареєстровані в Україні, придатні і якісні. І нагадав, що сам він вакцинований АстраЗенекою індійського виробництва і почувається добре.

Між тим, плани голови уряду відкрити центри масової вакцинації у кожному райцентрі в обласній адміністрації називають цілком реалістичними.

Але у такому разі до роботи у цих центрах планують залучити студентів та представників Червоного Хреста. Адже волонтери значно допоможуть медикам під час активної фази імунізації населення проти коронавірусу, зазначила Олена Гандзюк.

З її слів, волонтерів залучать у певні точки, де не обов’язково, щоб працювали лише медики.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень