Ювілейний «Тарас Бульба» відбудеться у Дубні у липні

Ювілейний 30-ий рок-фестиваль «Тарас Бульба» цьогоріч пройде у Дубні на стадіоні Спартак з 16 по 18 липня. Окрім Рівненської облдержадміністрації та Дубенської міської ради, які виділили 100 тисяч гривень та 300 тисяч гривень відповідно, організатори цьогоріч розраховують на суттєву фінансову підтримку Українського культурного фонду.

Як повідомив організатор Микола Арсенюк,

рішення про фінансування буде прийняте до кінця цього тижня. Загальний бюджет фестивалю становить близько трьох мільйонів гривень.

Організатори обіцяють якісну живу українську музику, літературно-мистецьку локацію, презентації, екскурсії і навіть театр. Фестиваль цьогоріч відбудеться в рамках святкування 30-річчя Незалежності України на Рівненщині.

«Тарас Бульба» вважається найстарішим українським рок-фестивалем, який уперше відбувся у Дубні у 1991 році.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень