На Рівненщині семимильними кроками розвивається телемедицина

Не відстає і виїзна діагностика

Фото ілюстративне

Завдяки медикам Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука якісна діагностика стає доступною для всіх мешканців Рівненщини, незалежно від їхнього місця проживання.

Нещодавно відкритий сучасний центр телемедицини використовується для контактів з провідними українськими та закордонними спеціалістами. На початку травня вже пройшли перші успішні консультації.

На фото: Роман Шустик

Як усе працює, пояснив нам головний лікар діагностичного центру Роман Шустик:

Фактично наші бригади два рази на тиждень роблять виїзди по різних районах. У нас іде заявка головного лікаря ПМСД з району. Тобто, в нас є планова робота, є відділення виїзної діагностики. Під час цих виїздів ми налагоджуємо співпрацю із первинною ланкою для телемедичних консультацій. Ми це робимо, щоб людина не їхала до нас в місто, а могла проконсультуватися на місці і ми могли зорієнтуватися, куди її далі скерувати.

Бригади формуються за узгодженням з головними лікарями амбулаторій, враховуючи рівень захворюваності та диспансерні групи хворих на кожній окремій дільниці.

Богдана Карц Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень