ON-LINE

Тарифи на тепло треба підвищити?

середа, 23 жовтня 2019
У Рівненській області

Тарифи на тепло у Рівненській області потрібно підняти, адже вони збиткові. Тому більшість теплопостачальних комунальних підприємств у районах області доводиться підтримувати з місцевих бюджетів, зазначив під час колегії Рівненської ОДА директор обласного департаменту ЖКГ Володимир Пшеюк.

Так, тепловики в області через економічно необґрунтований тариф отримали збитків за перше півріччя на 10,5 млн гривень. Водопостачальні підприємства з цієї ж причини недоотримали 8 млн. Тож органи місцевого самоврядування мають підняти вартість тепла, наголосив Володимир Пшеюк:

Необхідно, щоб органи місцевого самоврядування повернулися лицем до своїх власних підприємств. Лицем! Керівник комунального підприємства – його призначає орган місцевого самоврядування. Тариф призначає орган місцевого самоврядування. Якщо орган місцевого самоврядування встановив збитковий тариф, то керівник підприємства має подати до суду на того, хто його призначив.

Попри це, усі причетні комунальні підприємства Рівненщини підготувалися до опалювального сезону. Нагадаємо, що у червні Уряд встановив граничні тарифи на тепло, які приблизно на 20% нижчі від чинних на той час.

У Рівному ж діє приватна компанія «Рівнетеплоенерго», тарифи якій встановлює напряму НКРЕКП.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного