Тариф на електроенергію можуть змінити вже з Нового року

Адже чинні тарифи встановлені тільки до 31 грудня 2023 року

Фотоілюстрація

З червня 2023 року українці користуються новим тарифом на електроенергію, це 2,64 грн за кіловат. За рішенням Кабміну такий тариф діятиме до кінця 2023 року. Експерти уже прогнозують можливе збільшення цін на електрику з Нового року.

Якщо українська енергосистема не зазнаватиме нових атак російськими ракетами, то тарифи з найбільшою ймовірністю не підійматимуть, вважає експерт з питань енергетики Андріан Прокоп. Натомість у випадку нових нищівних ударів, уникнути збільшення цін на електроенергії не вдасться.

При цьому інші експерти кажуть, що зростання тарифів влітку на ситуацію з ремонтами практично не вплинуло, адже збільшилася кількість людей які не можуть оплачувати комунальні послуги та накопичують ще більші борги.

Скільки платять за кіловат електроенергії в Європі:

  • у Німеччині - 5,14 грн
  • у Франції – 5,24 грн
  • в Італії – 4,99 грн
  • в Іспанії – 4,58.
  • В Польщі - 6,36 грн
  • У Молдові – 6,66–7,48 грн

Ринковий тариф для населення в Україні має становити від 5,5 до 6,5 грн за кіловат, за оцінкою аналітичного центру DiXi Grouр.

Джерело: На пенсії 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень