Тариф на електроенергію можуть змінити вже з Нового року

Адже чинні тарифи встановлені тільки до 31 грудня 2023 року

Фотоілюстрація

З червня 2023 року українці користуються новим тарифом на електроенергію, це 2,64 грн за кіловат. За рішенням Кабміну такий тариф діятиме до кінця 2023 року. Експерти уже прогнозують можливе збільшення цін на електрику з Нового року.

Якщо українська енергосистема не зазнаватиме нових атак російськими ракетами, то тарифи з найбільшою ймовірністю не підійматимуть, вважає експерт з питань енергетики Андріан Прокоп. Натомість у випадку нових нищівних ударів, уникнути збільшення цін на електроенергії не вдасться.

При цьому інші експерти кажуть, що зростання тарифів влітку на ситуацію з ремонтами практично не вплинуло, адже збільшилася кількість людей які не можуть оплачувати комунальні послуги та накопичують ще більші борги.

Скільки платять за кіловат електроенергії в Європі:

  • у Німеччині - 5,14 грн
  • у Франції – 5,24 грн
  • в Італії – 4,99 грн
  • в Іспанії – 4,58.
  • В Польщі - 6,36 грн
  • У Молдові – 6,66–7,48 грн

Ринковий тариф для населення в Україні має становити від 5,5 до 6,5 грн за кіловат, за оцінкою аналітичного центру DiXi Grouр.

Джерело: На пенсії 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень