Попри підвищення, українці мають шанс платити за світло вдвічі менше

Якщо під'єднати нічний тариф

З 1 червня в Україні зросли тарифи на світло, тепер кіловат електроенергії для населення коштує 2,64 грн з ПДВ. Але разом з тим дію нічного тарифу на світло не скасовували, тож за користування побутовими приладами вночі можна платити вдвічі менше.

З 23 до 7 ранку платити за електроенергію 1,32 грн за кВт-год.

Про це йдеться в урядовій постанові №544. У нічний період часу у разі споживання до 250 кВт-год на місяць можна платити за струм вдвічі менше.

Для цього необхідно встановити двозонний лічильник, а також подати заявку до свого постачальника електроенергії. Охочих скористатися нічним тарифом багато, тож в окремих містах черга вже на листопад.

Підключення нічного тарифу безплатне, платити треба буде тільки за лічильник. Його ціна зараз складає від 1,6 тис. до 2,4 тис. грн. Експерти кажуть, що за 10 місяців при споживанні до 250 кіловатів – покупка окупиться, адже щомісяця економія при використанні нічного тарифу складе близько 160 гривень.

Джерело: OBOZREVATEL

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень