Танкісти ОК «Захід» кращі в Сухопутних військах Збройних Сил України

[media=67983]

Напередодні 25 річниці Незалежності України, на Чернігівщині завершився другий етап конкурсу на кращий танковий взвод Збройних Сил України.

Впродовж 5 днів на полігоні окремої танкової бригади, що входить до складу військ оперативного командування «Північ», кращі танкісти всіх оперативних командувань Сухопутних військ Збройних Сил України демонстрували свої професіоналізм та навички в кількох номінаціях: літній військовий біатлон, снайперська стрільба з танків, подолання перешкод з фланговою стрільбою, стрільба на великі відстані та «танкова карусель».

[media=67985]

Боротьба була запеклою, та завершилася переконливою перемогою танкістів 14 бригади, яка входить до складу військ оперативного командування «Захід».

Друге місце посіли господарі турніру, третє -  військові танкової бригади ОК «Схід».

Взвод-переможець отримав грамоти за зайняті перші місця в окремих номінаціях: «Танкова карусель» та «Рух з перешкодами та фланговою стрільбою», грошовий сертифікат номіналом 27 тисяч гривень, перехідний  приз - металеву модель танка, медалі «За службу» та цінні подарунки від командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.

[media=67984]

Втім, уже незабаром танкістам доведеться захищати честь найкращого танкового взводу Сухопутних військ на третьому етапі змагань – серед всіх видів військ Збройних Сил України.

Повідомляє прес-служба 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід»

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень