Шквал вогню і стіна вибухів: навчання на Рівненському полігоні

На Рівненському полігоні продовжується  навчально-методичний збір з головними сержантами рот (батарей) підрозділів оперативного командування «Захід».

Для навчань підготовлене та проведене комплексне заняття з бойовою стрільбою  у складі зведених підрозділів.

Шквал вогню, полум’я, суцільна стіна вибухів, - так почалось вогневе ураження  уявного противника, під час артилерійської підготовки атаки, яку здійснювала ствольна та реактивна артилерія. Не залишилися в стороні і підрозділи протиповітряної оборони, особовий склад яких вів зосереджувальний вогонь по противнику з ЗУ-23-2.

Наступним етапом заняття було захоплення плацдарму передовим загоном на протилежному березі та форсування водної перешкоди основними підрозділами, як самостійно так і по наведеному інженерними підрозділами  понтонному мосту.

- Подібний досвід, ведення бойових дій, дозволить виробити єдиний підхід для підготовки особового складу та надасть практичні навички щодо проведення занять з бойової підготовки, - підкреслив головний старшина оперативного командування «Захід» Олександр Гарбузенко.

А на прикінці заняття були показані дії механізованих підрозділів та штурмових груп під час штурму населеного пункту, порядок дій особового складу при потраплянні у засідку та способи переміщення особового складу під вогнем противника. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень