На Рівненщині завершується «Літня гроза-2016»

Натиск, вогонь, маневр, нестримність дій, - так  у військових частинах оперативного командування «Захід» розпочалася заключна фаза практичних дій командно-штабного навчання «Літня гроза-2016» на Рівненському військовому полігоні.

Незважаючи на спекотну погоду, виснажені заняття та неймовірну втому військові під час проведення навчань, намагалися отримати найвищу оцінку командування. Своїми діями вони довели, що вони професіонали та готові виконати поставлену бойову задачу за будь-яких умов, - відзначають командири.

Військові підрозділи  ОК «Захід», які залучені до комплексних тактико-спеціальних навчань, на фоні єдиної тактичної обстановки відпрацьовували питання організації взаємодії  усіх родів та видів військ, спеціальних військ, щодо виконання поставлених бойових завдань, - розповів начальник відділу підготовки військ управління бойової підготовки управління оперативного командування «Захід» полковник Петро Василюк.

Керівний склад високо оцінив дії особового складу та відзначив, що вони готові до застосування в бойових умовах. По завершенню навчань кожний військовослужбовець, який проявив себе, буде заохочений своїми командирами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень