«Такса» за «відмазку» від армії коливається від 500 до 1000 доларів

Про це йшлося на брифінгу військового прокурора

Військовий комісар, якого затримали на хабарі, на своїй посаді пропрацював лише 2 дні.

Нагадаємо, вчора виконувача обов’язків Корецького районного військомату працівниками СБУ та військової прокуратури було взято на «гарячому» під час отримання неправомірної вигоди. Детальніше розповідає військовий прокурор Рівненського гарнізону Західного регіону України Володимир Волик:

- «Хабар» у розмірі 200 доларів та 1400 гривень призначався за вирішення питання щодо непризову громадянина України на військову службу. Частина неправомірної вигоди 1400 гривень виявлена та вилучена під час огляду місця події.

Між тим військовий прокурор повідомив, що сума, на якій попався військовий комісар, значно менша, ніж очікував отримати хабарник. Стандартна «такса» комісарів для «відмазки» призовників становить від 500 до 1000 доларів США, розповів Володимир Волик.

Додамо, що корупціонера затримано й наразі вирішується питання про підозру майору у вчиненні злочину та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень