Чиновник ОДА брав хабарі від перевізників талонами на безин

Йому повідомили про підозру

Минулого тижня Радіо Трек повідомляло, що прокуратура має намір найближчим часом оголосити чиновнику про підозу у хабарництві.

Ним виявився колишній начальник управління інфраструктури та промисловості ОДА Олександр Сергієнко. Правоохоронці мають відео, що підтвержує факт одержання талонів на бензин марки А-95 на суму 524 грн. Таке «заохочення», на той час ще посадовець, отримав від директора приватного підприємства за погодження договорів про організацію перевезень пасажирів автобусними маршрутами та паспортів цих маршрутів.

Досудове розслідування триває. Вирішується питання про обрання особі запобіжного заходу. Наразі посадовець звільнений з посади. У разі доведення вини йому загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень