«Вибух був гучний, але шкоди екології немає»: у «Колор С.І.М.» прокоментували інцидент

І озвучили свої версії щодо причин події

ФОТО: обласне управління Нацполіції

Шкоди екології учорашній вибух і пожежа на підприємстві у Клевані - не завдали. У цьому запевняє керівництво «Колор С.І.М.». Директорка товариства, де сталася подія, зазначила, що і вона, і усі працівники сьогодні - на роботі. Вранці компанія перевірила повітря і жодних перевищень не зафіксували, говорить директорка «Колор С.І.М.» Зоя Іващук:

- У нас є всі необхідні засоби для вимірювання викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря. Приладами також типу користаються й інші лабораторні центри.

 

Вранці ми на нашій території, навіть біля джерел, провели вимірювання нашими засобами. Ми не зафіксували жодних перевищень. Це на території компанії. На межі санітарно-захисної зони – тим паче.

 

…Ми дбаємо про охорону навколишнього середовища. Ми перші в Україні запровадили лакофарбові матеріали з маленьким вмістом летючих речовин, в нас є сертифікат міжнародної компанії (йдеться про міжнародний стандарт ISO, - ред.).

Вона зазначила, що за збігом обставин приміщення, де стався вибух - єдине, де не встигли встановити камери відеоспостереження:

- Це маленьке приміщення, площею 20 квадратних метрів. Там промивають лабораторний та технологічний посуд: літрові, півлітрові різноманітні банки, у яких проводили тести, випробування продукції, створення нової продукції, тощо.

 

Сила вибуху була звучна, досить звучна. І потім трапилася невеличка пожежа. Пожежа була зовсім невеличкою. Згоріло кілька картонних коробок і залишки розчинників, які були в банках, зазначає Зоя Іващук, відзначивши оперативність працівників ДСНС.

ФОТО: обласне управління Нацполіції

У причетності до того, що сталося, директорка товариства підозрює конкурентів. Але поки, окрім поліції, причини з’ясовує також і внутрішня комісія компанії:

- Поки що ми не знайшли підстав для якихось висновків, однак моя точка зору всіх працівників нашої компанії – протиправні дії третіх осіб. Вочевидь, деякі треті особи не хочуть, щоб підприємство працювало, розвивалося.

 

Крім протиправних дій третіх осіб в мене немає жодної версії. Можливо, це колишні працівники.

ФОТО: обласне управління Нацполіції

Поліція ж попередньо кваліфікувала подію як порушення правил під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. За цим фактом розпочали досудове розслідування. Однак, обставини ще встановлюють.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень