Світло у містах вимикають нерівномірно. Чому так?

ДТЕК пояснили несправедливий розподіл

Після масових ракетних ударів українці живуть у режимі екстрених та віялових відключень світла. Проте одні міста сидять без електрики понад 10 годин на добу, а інші не більше трьох годин на день. Таке стається через неможливість транспортувати необхідний обсяг електрики через певний вузол.

По-перше, у нас є мережеві обмеження. Тобто руйнація мережі через обстріли, – розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Крім того, через перенавантаження системи можуть відбуватися й аварійні відключення. Таке стається через різкий стрибок споживання. Саме тому одні будинки без електрики перебувають понад пів дня, а в інших такого практично не стається. 

Немає можливості передати необхідний обсяг електрики через певний вузол. Тому 100% рівномірності ми зараз забезпечити не можемо, – заявив Дмитро Сахарук.

Роботи щодо стабілізації енергетичної системи тривають. Ситуація й досі складна, але наразі чимало споживачів вже мають можливість отримувати світло по 5-6 годин на день. 

Так, ситуація складна, є дефіцит. Але при дефіциті в системі у 30%, витратах мережі та першочерговому підключенні критичної інфраструктури, для населення в кожній області залишається 50-60% на покриття потреб. Цього достатньо, щоб рівномірно розподілити навантаження вимушених відключень між всіма споживачами, щоб люди включали світло принаймні на 5-6 годин на день, — каже прем'єр Денис Шмигаль.

Джерело: ProГроші

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень