Увага! По всій Україні вводять аварійні відключення, — «Укренерго»

Дефіцит потужності у системі - 27%

Станом на 10-ту ранку понеділка, 28 листопада, внаслідок стрімкого зростання дефіциту потужності застосовуються аварійні відключення по всій території України.

Про це повідомляє «Укренерго».

Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на кількох електростанціях.

 

Водночас споживання продовжує зростати через погіршення погодних умов. Наразі дефіцит потужності складає 27%.

 

Після усунення причин аварійних відключень блоки повернуться у роботу, що зменшить дефіцит в енергосистемі та, відповідно, обсяги обмежень споживачів.

Споживачам нагадують, що контрольовані аварійні відключення дозволяють збалансувати енергосистему та запобігати аварійним ситуаціям у мережах.

В «Рівнеобленерго» зауважують, що через режим аварійних відключень може змінитися тривалість перерв у електропостачанні, зазначена у графіках планових відключень.

Загальний дефіцит в енергосистемі – це наслідок вже 7 хвиль ракетних ударів росіян по енергетичній інфраструктурі. Масштаби та складність пошкоджень дуже великі. Ремонти тривають цілодобово, зазначають у компанії.

Ми ж нагадаємо, що в суботу, 26 листопада, в «Укренерго» заявили, що більше не визначають, які саме види відключень - аварійні чи планові - мають бути застосовані у той чи інший день. Відтепер і надалі це вирішуватимуть вже обленерго.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень