Понад 6 млн абонентів зараз відключають від електропостачання. Де виникло найбільше проблем?

Найпроблемніші регіони назвав Президент Зеленський у традиційному вечірньому зверненні до українців

Від середи, 23 листопада, коли російські терористи востаннє атакували ракетами нашу енергетичну інфраструктуру, вдалося вдвічі зменшити кількість осель, в яких відключають електрику для стабілізації системи. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у своєму сьогоднішньому зверненні до українського народу. 

За його словами, станом на цей вечір відключення тривають у більшості областей та в столиці. Загалом - понад 6 млн абонентів. Тоді як на вечір середи було відключено майже 12 млн абонентів.

- Найбільше проблем зараз саме в столиці, а також в Київській області, на Одещині, Львівщині, Вінничині та Дніпропетровщині.

 

Будь ласка, в усіх регіонах треба, як і раніше, ощадливо споживати електрику. Якщо у вас немає відключення, це не означає, що проблеми вже вирішено. Якщо електрика є, це не означає, що можна одразу вмикати кілька потужних електроприладів, - наголошує Гарант.

Стрибки споживання, які викликають збільшення аварійних відключень, за його словами, енергетики фіксують щовечора. Саме тому важливо бути раціональними.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень