Світло вимикатимуть всю зиму, але зараз ситуація може покращитися

Експерти пояснили, що буде у разі нових ракетних ударів по критичній інфраструктурі

Українці можуть сидіти без електроенергії й взимку. Відключення можуть бути ще тривалішими, але до кінця тижня ситуація ймовірно покращиться.

За моєю інформацією, нічний дефіцит електроенергії стався через відключення від системи атомних блоків на РАЕС та ХАЕС. Внаслідок пошкоджень через ракетний удар 15 листопада аварійно відімкнулася вся ХАЕС та два великі блоки РАЕС.

 

У них не було зняття потужності, відповідно, їх не запускали. Зараз відкриваю вам таємницю. Щойно спілкувався з представниками однієї з енергетичних компаній, від якої, в першу чергу, залежить Київ та область. Вони мені повідомили, що зараз буде покращення, оскільки до системи будуть приєднані ці блоки, - каже перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко.

За його словами, коли Україні необхідний імпорт електроенергії, він відбувається, переважно на західному кордоні. Втім, коли логістика електроенергії порушена, десь виникає профіцит, а десь – дефіцит.

Триватимуть відключення світла ймовірно й упродовж зими.

Я думаю, однозначно всю зиму буде режим обмежень. Щодо тривалості відключень. Я гадаю, що нові удари будуть. Якщо немає ударів – ситуація буде виправлена, а нові удари призведуть до нових погіршень. Новий удар послабляє. Все як у боксі – сильний боксер, який пропускає удари, стає слабкішим, якщо не відбивається. Будемо молитися за наші системи ППО, - каже Кучеренко.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень