Суд відмовив Пантєлєєву. Новим вивіскам — бути!

Рівне створить європейське обличчя, каже Віталій Герман

Зразок вивіски, розміщеної за новими стандартами. Фото з сайту Рівненського ЦНАПу.

Тривалий час, практично 5 місяців, експертна група активістів та спеціалісти Управління містобудування та архітектури розробляли проект Порядку розміщення вивісок у місті Рівному.

У документі визначено, що вкладено в саме поняття «вивіска», які є вимоги до її змісту та освітлення.

Торік, 13 листопада, нові правила розміщення вивісок у Рівному затвердив міськвиконком.

Маркетологи, юристи та архітектори, які працювали над розробкою порядку розміщення вивісок впевнені, що положення є надзвичайно лояльним.

Водночас підприємець Юрій Пантєлєєв позивався до місцевої влади,

бо вважав, що затверджений порядок розміщення вивісок порушує права власника розпоряджатися своїм майном.

Так, 12 червня в окружному суді на вулиці 16 Липня пройшло слухання по справі оскарження правил розміщення вивісок.

Віталій Герман.

В результаті після двох годин засідання суд все ж виніс своє рішення.

- У середу, 12 червня, 2019 року рішенням Рівненського окружного адміністративного суду у справі N 460/1/19 в задоволені адміністративного позову Пантелєєва Юрія Юрійовичу до Виконавчого комітету Рівненської міської ради про визнання незаконними та скасування рішень «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами» та «Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Рівному» відмовлено повністю, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій Герман.

Тож, як пообіцяв Віталій Герман, Рівне і далі буде рухатися в напрямку змін та створення свого справді європейського обличчя.

До речі, у Рівному проводять інвентаризацію вивісок і об’єктів зовнішньої реклами.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень