Нове «обличчя» Рівного, запропоноване Германом, сподобалось усім?

Трохи про розміщення вивісок у Рівному

Напередодні заступник міського голови Віталій Герман показав кілька фото фасаду будинку, що в центрі Рівного, на вулиці Соборній.

На фото бачимо, як будинок виглядає нині і як би він виглядав без реклами.

Як відомо, прибрати яскраві, блискучі та надто великі вивіски з Рівного хочуть за три роки. У Рівному міськвиконком ще 13 листопада 2018 року офіційно ухвалив Порядок розміщення вивісок у Рівному.

Друзі! Як Вам такий можливий сценарій перетворення фасаду і нове обличчя багатоквартирного житлового будинку в центральній частині нашого міста? – поцікавився Віталій Герман.  

Фото викликали бурхливе обговорення. Серед коментарів ми виокремили кілька цікавих для редакції.

Іра Процик Це було б чудово, без реклами на півбудинку і без плівки на вікнах. Чому вони думають, що треба все заклеїти, вивіску висунути вперед на 3 метри, все у вогнях ще й різного кольору, з лампочками такими, що треба окуляри від сонця.

Юрій Яцика Вивіски класно, я б запропонував би ще двері якось стилізувати під архітектуру.

Вікторія Покоєвчук-Зрайко В Івано-Франківську уже міняють вивіски в тон та стиль будинку. Центр перетворюється на вишукане місто і не заліплене вирвиоко рекламобрудом.

Віталій Голубєв Привертає увагу те, що в КТС не чекали нових правил розміщення вивісок, а просто з самого початку зробили нормальну вивіску, яка нікого не дратує і виглядає стильно. А іншим, значить, треба допомагати усвідомлювати, що місто - не великий базар...

Ivan Asavliuk Кожен логотип може бути білим, то чому не привести всі логотипи до єдиного кольору, а ще краще створити певну смугу єдиного розміру й не давати за неї виходити логотипу. Так вже роблять багато нових забудовників у Києві. Виглядає стильно.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень