ON-LINE

Комунальники у Рівному взялися рахувати вивіски і зовнішню рекламу

четвер, 06 червня 2019
Заступник міського голови Віталій Герман каже, - це необхідно аби впорядкувати вигляд вивісокУ Рівному проводять інвентаризацію вивісок і об’єктів зовнішньої реклами. Як розповів заступник міського голови Віталій Герман, наприкінці минулого року у Рівному затвердили стандарти розміщення вивісок, але щоб змусити власників торгових точок впорядкувати їх, необхідно розрізняти вивіски і зовнішню рекламу.Саме такою інвентаризацією нині займаються комунальники, каже Віталій Герман:
 

На сьогодні є розуміння наших колег з управління житлово-комунального господарства, вони надають нам інформацію, ми її систематизуємо, розміщуємо на геоінформаційному порталі Рівного… Як тільки ми будемо готові, ми покажемо і пояснимо людям : дивіться, це законно, а це не законно, це треба знімати. А це зовнішня реклама, від якої надходять платежі до міського бюджету.
 Орієнтовно інвентаризацію вивісок у Рівному завершать за два місяці, тоді й презентують напрацювання. Крім того, за словами Віталія Германа до осені у місті впорядкують і проблему хаотичного розміщення оголошень та афіш. Нагадаємо, йдеться про встановлення рекламних тумб Морріса.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    У Рівному знайдено пенсійне посвідчення на ім'я Михалюк Володимир. Звертатися у касу...
  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного