На Рівненщині вже утворилося 13 об’єднаних громад

Область тримає курс на децентралізацію

Остаточні документи про об’єднання вже подала Смизька громада Дубенського району. До її складу увійде три сільські ради – Смизька, Шепетинська та Берегівська. Це буде потужна громада, адже її населення складе майже 8 тисяч осіб.  На території громади  успішно працює кілька підприємств – торфобрикетний завод, завод з виробництва єврошпону, а також потужне лісове господарство. Тож люди мають робочі місця, економіка розвивається, а бюджет регулярно наповнюється. Тепер Смизька громада разом з іншими очікує призначення виборів від ЦВК.

Нагадаємо - 8 громад в області вже обрали своїх голів та депутатів. Призначення виборів очікують наступні громади – Піски ( Костопільський район), Висоцьк ( Дубровицький  район), Мирогоща, Смига (Дубенський район), Козин ( Радивилівський район). Наймовірніше вибори призначать усім громадам на один день.

Про це повідомляє Офіс реформ в Рівненській області.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень