На Рівненщині вже утворилося 13 об’єднаних громад

Область тримає курс на децентралізацію

Остаточні документи про об’єднання вже подала Смизька громада Дубенського району. До її складу увійде три сільські ради – Смизька, Шепетинська та Берегівська. Це буде потужна громада, адже її населення складе майже 8 тисяч осіб.  На території громади  успішно працює кілька підприємств – торфобрикетний завод, завод з виробництва єврошпону, а також потужне лісове господарство. Тож люди мають робочі місця, економіка розвивається, а бюджет регулярно наповнюється. Тепер Смизька громада разом з іншими очікує призначення виборів від ЦВК.

Нагадаємо - 8 громад в області вже обрали своїх голів та депутатів. Призначення виборів очікують наступні громади – Піски ( Костопільський район), Висоцьк ( Дубровицький  район), Мирогоща, Смига (Дубенський район), Козин ( Радивилівський район). Наймовірніше вибори призначать усім громадам на один день.

Про це повідомляє Офіс реформ в Рівненській області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень