Стильний ґенделик вимагають знести своїми руками в м. Рівне (3 ФОТО)

До 30 квітня

Колізія довкола нового кіоску на місці колишніх ґенделиків по вул. С. Крушельницької стала вчора предметом обговорення в соцмережах міста.

Наш кореспондент вийшов на місце і побачив достатньо стильну споруду.

Дехто не виключає, що в цьому ґенделику мала бути "Рюмочна"

Вона закрита.

На дверях висить документ за вчорашнім числом (15 квітня 2019р.) ось такого змісту:

АКТ 3/7

Комісія в складі: головного спеціаліста управління містобудування та архітектури Зількової Р(?) Д, головного спеціаліста управління житлово-комунального господарства Міцкевича С.В. головного спеціаліста управління торгівлі громадського харчування та побутового обслуговування Сварид Н.В. зобов’язує Вас

в строк до «30»-го квітня 2019 року виконати роботи по демонтажу самочинно-встановленої тимчасової споруди на вул. С. Крушельницької (біля будинку №75) в м. Рівному та привести благоустрій прилеглої території до попереднього стану.

В разі невиконання демонтажу вказаної споруди в добровільному порядку у визначені терміни, матеріали по згаданій споруді будуть розглянуті комісією з питань звільнення території міста Рівного від незаконного встановлених тимчасових споруд, створеної розпорядженням міського голови від 04.06.2013 №403-р «Про створення комісії» відповідно до рішення Рівненської міської ради від 02.04.2013 №2873 «Про затвердження Порядку демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд на території Рівного» Тимчасова споруда закрита.

Власник відсутній

Акт накладено на тимчасову споруду.

Зроблено фото

Максим Розенко Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень