ON-LINE

Мічуда через Фейсбук прокоментував вимогу його відставки (ВІДЕО)

понеділок, 25 лютого 2019
З лікарняного ліжка

Нагадаємо, у п’ятницю під час візиту міністра Геннадія Зубка представники рівненських будівельних компаній прийшли до ОДА з плакатами, вимагаючи звільнити очільника ДАБІ, оскільки вбачають у його діях ознаки корупції.

Мовляв, Ігор Мічуда заснував громадську організацію, яка ініціює перевірки на об’єктах будівництва. У відео, записаному в лікарні, керівник обласної будівельної інспекції каже, що п'ятнична акція забудовників була спланованою:

- Як на мене, то відбувався простий шабаш. Вони прекрасно знали, що людина, яку вони написали на плакатах, перебуває  на лікарняному ліжку...

... що голова Асоціації будівельників у відрядженні, що приїжджає керівництво країни і можна зробити дуже непогану картинку. Взагалі я знаю, що вже на мене підготовлено кримінальне провадження. Не злякаєте. Я два пережив, переживу і третє, і четверте, і п’яте. За мною закон. Будь-які комісії у Києві і будь-де, я завжди пройду і дам відповідь після лікування.

Ігор Мічуда підтвердив, що був засновником кількох організацій на які вказували будівельники, але давно не має до них жодного відношення. І пообіцяв судитися.

Нижче ми подаємо основні тези Ігоря Мічуди з лікарняного ліжка. Повне ж його відео можете переглянути за посиланням.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного