ON-LINE

Трохи про законність проживання у гаражних кооперативах Рівного

середа, 06 лютого 2019
Та про їх кількість

Раніше ми писали про те, що

Рівняни сім’ями живуть у гаражах задля економії? (ФОТО)

Для початку ми поцікавились скільки гаражних кооперативів є в Рівному.

Заступник начальника міського управління земельних відносин Іван Очередько розповів таке:

- Маємо данні довідки за 1997 рік, і там, здається нічого не змінилось з того часу. Так от тоді було 15 гаражних кооперативів в Рівному: «Автолюбитель», «Турист», «За кермом», «Зоря», «Рубін», «Кристал», «Будівельник», «Дворецький», «Супутник», «Норд-С», «Нафтовик», «Нива», «Колесо», «Стартер», «Ювілейний».

Не думаю, що зараз їх більше. Усі вони розташовані на території Рівного. У якомусь кооперативі може бути 50 гаражів, як от на вулиці Соборній, у якомусь – понад 100.

Щодо проживання людей у пристосованих приміщеннях, типу там другий поверх добудували до гаража, то це однозначно незаконно. До нас ніхто не звертався за якимись дозвільними документами на землю під гараж, тобто для того, щоб над гаражем збудувати житлове приміщення.

Ось, як цю ситуацію коментував начальник міського управління державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) Микола Дядюсь:

- Над гаражем можна надбудувати поверх, якщо це не суперечить містобудівній документації, і державним будівельним нормам. Є таке поняття як функціональне призначення приміщення, і у гаражах жити точно не можна. Інше питання, якщо людям справді немає де жити, то це вимушений крок.

Для того, щоб оформити документи то треба провести зміну функціонального призначення приміщення, наприклад «реконструкція гаража під житлову площу», там квартиру, чи будинок. Але це в тому випадку, якщо дозволяє це зробити містобудівна документація, але це так… теоретично. Але ж навряд чи можна жити на території гаражного кооперативу.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного