На місці колишнього кінотеатру обіцяють звести готель і паркінг, а поруч – «Алею мініатюр»

Забудовники робитимуть благоустрій

Ми вже писали, що на вулиці Кавказькій, 32-Б у Рівному на місці колишнього кінотеатру "Гонзо" поруч зі ЦНАПом фірма «Інтер-Буд» хоче звести 13-поверховий житловий комплекс із готелем, рестораном і квартирами. Тепер її представники кажуть, що також тут хочуть облаштувати сквер мініатюр, підземний паркінг і дитячий майданчик.

Нагадаємо, що в січні на містобудівній раді цей проект розкритикували. І просили надати роз’яснення щодо поверховості споруди, а також здійснити благоустрій на навколишній території.

Також рада просила перейменувати проект на будівництво житлового будинку з житловими приміщеннями.

Утім, на останній містобудівній раді вже архітектор Володимир Довгалець пояснив, що цю будівлю житловою називати не можна:

Це будівля нежитлова, тобто про житлову не йдеться. На рівні трьох входів – це готель, ресторан і подібні будівлі. На рівні чотирьох входів – це готель. У відсотковому співвідношенні готель займає 44%, квартири 32%, комерційні площі 7% і паркінг 19%. Таким чином ми обґрунтували те, що наша споруда не може називатися житловим будинком.

Інші прохання проектанти виконали. Щодо поверховості архітектор заявив, що 13 поверхів – це найбільш економічно обгрунтована висота готелю. Також фірма «Інтер-Буд» готова здійснити на території благоустрій.

Тобто облаштувати дитячий майданчик, доріжку для підйому на так звану «Єврейку». На цьому пагорбі забудовник обіцяє встановити меморіальну дошку, а біля пагорба – алею мініатюр: відомих туристичних місць  Рівненщини у зменшеному вигляді.

Під готелем буде підземний паркінг на 50 місць. Врешті, містобудівна рада проголосувала за те, аби надати «Інтер-буду» містобудівні умови та обмеження для будівництва.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень