ON-LINE

На місці колишнього кінотеатру обіцяють звести готель і паркінг, а поруч – «Алею мініатюр»

вівторок, 12 лютого 2019
Забудовники робитимуть благоустрій

Ми вже писали, що на вулиці Кавказькій, 32-Б у Рівному на місці колишнього кінотеатру "Гонзо" поруч зі ЦНАПом фірма «Інтер-Буд» хоче звести 13-поверховий житловий комплекс із готелем, рестораном і квартирами. Тепер її представники кажуть, що також тут хочуть облаштувати сквер мініатюр, підземний паркінг і дитячий майданчик.

Нагадаємо, що в січні на містобудівній раді цей проект розкритикували. І просили надати роз’яснення щодо поверховості споруди, а також здійснити благоустрій на навколишній території.

Також рада просила перейменувати проект на будівництво житлового будинку з житловими приміщеннями.

Утім, на останній містобудівній раді вже архітектор Володимир Довгалець пояснив, що цю будівлю житловою називати не можна:

Це будівля нежитлова, тобто про житлову не йдеться. На рівні трьох входів – це готель, ресторан і подібні будівлі. На рівні чотирьох входів – це готель. У відсотковому співвідношенні готель займає 44%, квартири 32%, комерційні площі 7% і паркінг 19%. Таким чином ми обґрунтували те, що наша споруда не може називатися житловим будинком.

Інші прохання проектанти виконали. Щодо поверховості архітектор заявив, що 13 поверхів – це найбільш економічно обгрунтована висота готелю. Також фірма «Інтер-Буд» готова здійснити на території благоустрій.

Тобто облаштувати дитячий майданчик, доріжку для підйому на так звану «Єврейку». На цьому пагорбі забудовник обіцяє встановити меморіальну дошку, а біля пагорба – алею мініатюр: відомих туристичних місць  Рівненщини у зменшеному вигляді.

Під готелем буде підземний паркінг на 50 місць. Врешті, містобудівна рада проголосувала за те, аби надати «Інтер-буду» містобудівні умови та обмеження для будівництва.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного