На місці колишнього кінотеатру обіцяють звести готель і паркінг, а поруч – «Алею мініатюр»

Забудовники робитимуть благоустрій

Ми вже писали, що на вулиці Кавказькій, 32-Б у Рівному на місці колишнього кінотеатру "Гонзо" поруч зі ЦНАПом фірма «Інтер-Буд» хоче звести 13-поверховий житловий комплекс із готелем, рестораном і квартирами. Тепер її представники кажуть, що також тут хочуть облаштувати сквер мініатюр, підземний паркінг і дитячий майданчик.

Нагадаємо, що в січні на містобудівній раді цей проект розкритикували. І просили надати роз’яснення щодо поверховості споруди, а також здійснити благоустрій на навколишній території.

Також рада просила перейменувати проект на будівництво житлового будинку з житловими приміщеннями.

Утім, на останній містобудівній раді вже архітектор Володимир Довгалець пояснив, що цю будівлю житловою називати не можна:

Це будівля нежитлова, тобто про житлову не йдеться. На рівні трьох входів – це готель, ресторан і подібні будівлі. На рівні чотирьох входів – це готель. У відсотковому співвідношенні готель займає 44%, квартири 32%, комерційні площі 7% і паркінг 19%. Таким чином ми обґрунтували те, що наша споруда не може називатися житловим будинком.

Інші прохання проектанти виконали. Щодо поверховості архітектор заявив, що 13 поверхів – це найбільш економічно обгрунтована висота готелю. Також фірма «Інтер-Буд» готова здійснити на території благоустрій.

Тобто облаштувати дитячий майданчик, доріжку для підйому на так звану «Єврейку». На цьому пагорбі забудовник обіцяє встановити меморіальну дошку, а біля пагорба – алею мініатюр: відомих туристичних місць  Рівненщини у зменшеному вигляді.

Під готелем буде підземний паркінг на 50 місць. Врешті, містобудівна рада проголосувала за те, аби надати «Інтер-буду» містобудівні умови та обмеження для будівництва.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень