Столична шахрайка ошукала чотири ресторани у Рівному (ФОТО)

Ще близько 20 – у Львові

Фото ілюстративне

За чотири дні «гастролів» 21-річна жителька Білої Церкви видурила в адміністраторів рівненських ресторанів 7 тис грн. «Працювати» киянка почала ще 12 червня.

Винайнявши таксиста, вона поїхала до одного з ресторанів Рівного. Там почала розповідати адміністратору закладу, що начебто її мама замовила банкет на неділю і залишила завдаток. Однак у родині трапилося горе: на Одещині померла бабуся, тож дуже потрібні кошти. Розчулившись бідою клієнта, адміністратор віддала усю суму авансу, який лишила справжня замовниця банкету.

За таким же сценарієм жінці вдалося ошукати ще три подібних заклади.

Окрім того, на кілька тисяч гривень жінка «нагріла» й 36-річного таксиста:

протягом трьох днів аферистка справно платила за усі поїздки, а вже на четвертий - попросила завести її до Львова і назад. Наприкінці поїздки, під приводом несправності банківської картки, жінка не сплатила йому за послуги 3,5 тис грн, пообіцявши, що розрахується згодом.

Нині у поліції проводять досудове розслідування одразу за п’ятьма фактами шахрайства.

Правоохоронці звертаються до власників рівненських закладів харчування, які, можливо, стали жертвами 21-річної аферистки, повідомити про цей факт до поліції.

До слова, після «гастролів» у Рівному 21-річна жителька Білої Церкви поїхала у Львів, де їй вдалося ошукати ще близько 20-ти розважальних закладів.

Львівський суд обрав їй запобіжний захід у вигляді застави, суму якої жінка уже сплатила. Максимальне покарання, яке передбачає санкція інкримінованої їй статті передбачає позбавлення волі на термін до трьох років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень