Стелу на привокзальній площі впорядкують після Великодня

На сьогодні там практично завершили вкладати бруківку

На привокзальній площі у Рівному завершуються роботи по благоустрою майдану Небесної сотні. Нагадаємо, що впорядковувати майдан  почали іще у жовтні 2015. Як і зазначали комунальники, темпи ремонтних робіт залежатимуть від погоди. 

На сьогодні там майже завершено вкладання бруківки, до Великодня планується завезти родючий шар ґрунту і сформувати газони.

Одразу після свят почнеться впорядкування самої стели. Прийнято рішення зробити її досить оригінальною і незвичною для нашого міста. Нагадаємо, що на виконання закону про декомунізацію, радянську символіку зі стели прибрали у грудні 2015

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень