15 районів Рівненщини складали оригамі

У «Рівненському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді» відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з оригамі. У заході брали участь 32 учасники з 15 районів та міст Рівненщини.

Змагання проходили в три етапи: теоретичний залік, виконання практичного завдання в техніці класичного оригамі та в техніці квілінг.

Кращими з кращих стали: команда  «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, яка посіла І місце, Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій – ІІ місце, Дубенського району – ІІІ місце.

Актуальність обласних змагань учнівської молоді з оригамі полягає в тому, що вона посилює варіативну складову загальної освіти в сфері художньо-естетичного напрямку діяльності, сприяє практичному застосуванню геометричних знань, умінь і навичок, стимулює пізнавальну мотивацію вихованців та найголовніше – діти можуть розвивати свій творчий потенціал, навички адаптації і соціалізації до сучасного суспільства.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень