ON-LINE

Стамбульська конвенція: Рівненщина теж готується боротися з насильством

понеділок, 04 липня 2016
Рівненські організації та представники владних та правозахисних структур обговорили перспективи впровадження Стамбульської конвенції

Стамбульська конвенція – це документ Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашнього насильства та боротьбу з цими явищами. Він є найбільш поширеною міжнародною угодою, метою якої є боротьба з таким порушенням прав людини. Конвенція набуде чинності тоді, коли вона буде ратифікована 10-ма державами. При чому 8 з них мають бути членами Ради Європи.

Ратифікація цієї угоди матиме багато переваг і для України, і для Рівненської області зокрема. Адже, як розповідає завідувач сектору в справах сімейної політики департаменту соціального захисту населення Тетяна Кульчицька, з прийняттям документу в Рівненській області стартує багато заходів, спрямованих на запобігання насильства. Зокрема, створення спеціалізованого закладу для людей, що постраждали від насильства. Про інші заходи в регіоні далі Тетяна Кульчицька:

Також має бути створений єдиний реєстр звернень громадян, буде проводитися широка інформаційно-просвітницька робота, мають працювати цілодобові гарячі лінії для осіб, які постраждали від насильства та багато іншого

Також Тетяна Кульчицька розповідає, що в Рівному нині існує заклад для підтримки сімей, що опинилися в складних життєвих ситуаціях – це Центр соціально-психологічної допомоги. Щоправда, там на всіх місця не вистачає, тому створення окремого центру для жінок, що постраждали від насильства – дуже потрібний крок.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного