Місцевий бюджет Рівного поповнився на майже півмільярда гривень

Надходження до бюджету міста зросли на майже 150 мільйонів гривень

У І півріччі 2016 року місцевий бюджет Рівного поповнився на 441,2 млн гривень

В порівнянні з І півріччям минулого року надходження зросли майже на 144 млн гривень, повідомляють у прес-службі податкової.

«У розрізі основних платежів за січень-червень забезпечено надходження до місцевого бюджету: податку на доходи фізичних осіб – 275,7 млн грн; плати за землю – 39,4 млн грн; єдиного податку – 52,9 млн грн; акцизного податку – 56,2 млн грн», – зазначено в повідомленні.

За словами заступника начальника ДПІ у м.Рівному Валентина Германа, одне із ключових місць в економічній системі кожної держави займають місцеві бюджети. Вони є головним каналом доведення до населення кінцевих результатів суспільного виробництва, спрямованих на суспільне споживання.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень