Міністр культури обговорить із послом Польщі скасування концерту «ОT VINTA»

Міністр культури Євген Нищук під час зустрічі 7 липня обговорить із послом Польщі в Україні Генріком Литвином ситуацію з недопуском на виступ українських музикантів рівненського гурту «ОT VINTA».

Про це міністр написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Додамо, що раніше Євген Нищук наголосив, що сприйняв як особисту образу заборону на в‘їзд до Польщі рівненського гурту. Мініст пообіцяв, що спілкуватиметься  з МЗС щодо ноти або адекватної відповіді на дії польської сторони.

Свою заяву щодо події зробив і голова Об'єднання українців Польщі Петро Тима.

Він нагадує, що в неділю, 3 липня, «ОT VINTA» повинен був дати концерт у Варшаві в рамках фестивалю Plac Defilad. Гурт досить відомий у Польщі, адже перед цим він вже понад 20 разів виступав з концертами в цій країні. Між тим, у пояснювальній записці (польської прикордонної служби) зазначено, що група несе «загрозу для державного ладу і громадського порядку».

У своїй заяві голова української громади в Польщі заявляє, що українці в Польщі вважають, що рішення польської влади є черговим актом антиукраїнської істерії, яка останнім часом нагнітається у польському суспільстві.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень