Стали відомі лауреати Billboard Music Awards 2017

Церемонія нагородження відбулася в Лос-Анджелесі

Церемонія вручення нагород Billboard Music Awards 2017, що пройшла в цю неділю в Лос-Анджелесі, рясніла не тільки зірками на червоній доріжці, але і знаковими моментами - від історичного рекорду Дрейка, якому дісталося відразу 13 нагород, до без перебільшення блискучого виступу 71-річної Шер, яку нагородили як ікону музики, і Селін Діон з культовою «My Heart Will Go On».

Дрейк, який побив рекорд Адель за кількістю нагород, отримав статуетки Billboard Music Awards 2017 у всіх ключових категоріях - від «Кращий виконавець» до «Кращий репер», «Кращий реп-альбом» і «Краща R & B пісня».

«Кращою співачкою» і «Кращим R & B виконавцем» стала, очікувано, Бейонсе, кращою групою і кращою рок-групою заодно визнали «Twenty One Pilots», найкращим кантрі-виконавцем - Блейка Шелтона, а статуетку за найкраще продаваний хіт отримала «Can not Stop The Feeling!» Джастіна Тімберлейка - композиція, яка влітку 2016 звучала буквально всюди. Кращим новим артистом став Зейн Малік.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень