Дрейк обігнав Адель

Його записи продаються краще

Канадський репер Дрейк став найбільш продаваним музичним виконавцем в 2016 році, обігнавши Адель, яка раніше займала першу позицію. На другому місці опинився Девід Боуї, який перед своєю смертю встиг закінчити альбом Blackstar.
Третє місце зайняла група Coldplay, яка вже багато років незмінно входить до цього списку. У десятку також увійшов Прінс, який помер в квітні 2016.
Найбільш продаваним альбомом 2016 року став довгоочікуваний реліз від Бейонсе під назвою Lemonade. Далі йдуть Адель з альбомом 25 і Дрейк з альбомом Views.

Перше місце в рейтингу найбільш популярних синглів також належить Дрейку з композицією One Dance.

Рейтинг складений авторитетними фахівцями з Міжнародної федерації звукозапису, він заснований на офіційних продажах синглів і альбомів усіх виконавців США, Канади та Європи.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень