Рівненська філармонія запрошує майбутніх мам та родини з немовлятами на особливу програму

Baby musik у Рівному вже завтра

Зазвичай батьки обирають музику для свого малюка на свій смак. Але дитячі психологи і лікарі рекомендують все-таки обирати для прослуховування як фон у кімнаті класичну музику або призначену спеціально для дітей. Так само малюкам рекомендують музику зі звуками природи, релаксаційні композиції.

Діти, які чу­ли му­зи­ку в період внутрішньоутробного роз­вит­ку, швид­ше інших по­чи­на­ють ре­а­гу­ва­ти на зву­ки, пізнавати мелодії. У них кра­ще роз­ви­не­на пам`ять.

Вагітність - це при­го­лом­ш­ли­вий шанс впли­ну­ти на інтелект, творчі та музичні здібності вашої ди­ти­ни, сти­му­лю­ва­ти її пізнавальний і емоційний роз­ви­ток.

Слухайте музику, насолоджуйтеся життям разом із своїми дітками.

27 квітня в малій залі філармонії (Драгоманова, 20) програма «Музична терапія» за участю струнного ансамблю «Концертіно». Гість проекту - головний лікар пологового будинку Рівненської міської ради Сергій Сулімовський.

Ведуча: Лілія Майорова

Початок заходу о 16.00 год. Кількість місць обмежена!

Попередній запис за номером – 26-86-09, 43-01-50

Ціна квитка – 40 грн. Для сімейної пари – 60 грн.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень