Завтра у Рівному - унікальний концерт архаїчних інструментів

В концертній програмі їх поєднуватимуть із класичними

В органнорму залі філармонії у неділю відбудеться унікальний концерт «Жива». Вперше у нашому місті архаїчні інструменти звучатимуть у поєднанні з класичними.

Творитиме симфонію Андрей Сутугинас (Литва) – live-композитор, засновник «Театру звуку», Гонг-Майстер із досвідом роботи у звукотерапії більше 18 років. Власник унікальної колекції архаїчних музичних інструментів, зібраних з усього світу. Перлиною колекції є найбільший Гонг у Східній Європі діаметром 2 метри. Він здивує рівнян не лише своїми габаритами, але й неймовірним звучанням.

На одній сцені зазвучать симфонічні і планетарні Гонги, тибетські і кришталеві чаші, тінькші (дзвіночки), Конх (велетенська мушля), шруті (фісгармонія), сансули, окарини, сопілки, які вперше поєднаються із віолончеллю у виконанні Ольги Бойчук (Львів), органом - Петро Сухоцький (м. Луцьк) і Ханг Драмом – Антон Стрілець (Черкаси). Всі ці неповторні звуки, разом з обертонним і горловим співом майстра, відкриють для слухачів багатогранний світ ЖИВОГО звуку!

Квитки продаються в касі органного залу. Телефон для довідок:  43-01-50,  26 86 09,  0968264097.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень