Стало відомо, чому Віктор Шакирзян їздив у Київ

Лідер «Рівне разом» відвідав МОЗ

Сьогодні, 19 листопада, лідер «Рівне разом» Віктор Шакирзян у столиці зустрівся із заступником міністра МОЗ України Ігорем Іващенком.

Під час зустрічі він обговорив збільшення кількості ліжок, встановлення додаткових кисневих точок та кисневої станції у рівненській центральній лікарні. А також підняв питання додаткового фінансування на забезпечення лікарні усім необхідним.

Сьогодні ми бачимо, що є досить високий рівень заповненості центральної міської  лікарні Рівного. Ми повинні думати наперед.

 

У нинішніх умовах необхідно, щоб влада планувала свої кроки, необхідно приймати важливі рішення заздалегідь, щоб медичні працівники могли надавати допомогу рівнянам, які її потребуватимуть, – розповів Віктор Шакирзян.

До слова, киснева станція необхідна для централізованої подачі кисню пацієнтам з порушеннями дихальної функції. Оскільки вона може працювати безперервно.

Також у Києві  Віктор Шакирзян проконсультувався із головою профільного комітету Верховної Ради Михайлом Радуцьким.

* політична реклама

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень