Стало відомо, як використовують зараз Будинок ветеранів у Рівному (ФОТО)

Там нині повно дітей

Нині у Будинку ветеранів у Рівному на вулиці Соборній відбуваються уроки патріотичного виховання. Відповідне рішення нещодавно ухвалили управління освіти та Будинок ветеранів «Про підвищення якості заходів патріотичного виховання молоді та участь ветеранів бойових дій в навчальному процесі», пише АрміяInform.

Тільки впродовж цього тижня заклад відвідали близько трьох сотень школярів. Уроки проводить полковник запасу Петро Заболотній, який демонструє школярам навіть власний бронежилет, з яким служив на Сході України.

Військовий розповів дітям про події у зоні АТО/ООС, а також школярам показують один із  фільмів: «АТО – початок війни», «93 – бій за Україну», «Небесний координатор», «Тіні Іловайська», «Нульовий рубіж», «Рейд» та «Наші» – про загиблих Рівненщини.

– Коли в країні триває війна, до уроків треба залучати очевидців цих подій. І в нас такі люди є.

 

Спочатку планувалося, що Будинок ветеранів відвідуватимуть тільки старшокласники, але вже на другий день занять, з ініціативи самих дітей, вчителі привели й менших вихованців.

 

Приємно, що саме Рівне стало першим містом, де Будинок ветеранів спільно з вчителями предмету «Захист України» реалізовує навчальний процес на якісно новому рівні, - зазначала директор закладу Вікторія Шинкаренко.

За матеріалами АрміяInform

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень