Стало відомо, чи повернеться на Рівненщину 30-градусна спека

Якою буде погода на початку серпня

Фото ілюстративне, з відкритих джерел
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Ближчими днями погоду на Рівненщині буде визначати антициклон.  

Температура повітря буде доволі комфортною. В кінця липня і на початку серпня очікується до +27 градусів вдень.

В ось 2 серпня в області очікується невелике потепління, до +29 градусів, повідомили у Рівненському гідрометцентрі.

Надалі, за прогнозом сайту Sinoptik, погода на Рівненщині не надто радуватиме теплом. Очікується навіть до +21 градуса вдень. Однак 6-7 числа знову потепліє. Стовпчики термометрів можуть піднятися до +30 градусів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень