Прохолода піде геть: В Україну повертається спека

Прогноз до кінця тижня

Фото - depositphotos
Фото - depositphotos

П'ятниця буде в Україні температурно контрастною.Очікується від +20 градусів на Заході до +32 градусів на Півдні та Сході, повідомила синоптик Наталка Діденко.

На Півночі синоптик прогнозує від +26 до +30 градусів, а у Центрі – +26...+31 градус.

Дощі з грозами 26 липня пройдуть у західній частині України, а ввечері опади дійдуть ще й до Житомирщини, Вінниччини, Одещини та Київщини.

У суботу-неділю в Україні буде сухо та спекотно. Температура повітря становитиме +28...+33 градуси, у неділю на Півдні пригріє аж до +33...+36 градусів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень