Спортивний фестиваль відбувся на Сарненщині (ФОТО)

Діти з Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів, що в Сарненському районі, взяли участь у фестивалі здорового способу життя, який для них провів «Обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

Протягом першого семестру поточного навчального року діти продемонстрували дуже хороший результат в обласному конкурсі «Олімпійський куточок - 2016», де в своїй категорії, серед шкіл І-ІІ ступенів, посіли перше місце, за що були не лише нагородженні цінними призами, а й отримали можливість взяти участь у цікавих змаганнях від організаторів. Цього разу звичні спортивні конкурси набули дещо іншого масштабу - змагатися у швидкості і вправності володіння спортивним інвентарем треба було на відкритому повітрі.

Вже звичний «Фітбол» доповнили зимові дисципліни «Хокей», «Бобслей» та «Лижі». Це все викликало неабияку зацікавленість, тому попри певні труднощі під час виконання, всі команди зуміли дістатися фінішу і навіть продемонструвати хороші результати.

В загальному підсумку різниця між першим і останнім місцем була мінімальною - з різницею в лічені секунди своїх товаришів випередила команда «Альфа», «Олімпійці», стали другими, а «Піратам» дісталася третя сходинка п’єдесталу. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень