Сотні фактів порушень карантину виявляють серед торговців. Порушують, бо штрафи смішні? 

На ринках і у магазинах 

Щоденно на Рівненщині проводять до 35 рейдів щодо дотримання карантинних норм. Лише з початку жовтня спецгрупи здійснили майже 20 тисяч перевірок, інформує пресслужба Рівненської ОДА.

Станом на середину жовтня складено 460 протоколів про порушення карантину на ринках, у місцях торгівлі продовольчими та промисловими товарами, а також в закладах громадського харчування.

Загалом з початку карантину в області зафіксовано понад 4 тисячі повідомлень про недотримання протиепідемічних норм. До адміністративної відповідальності притягли 565 суб’єктів господарювання.

Фахівці Держпродспоживслужби області від початку карантину систематично перевіряють якість дезінфекції приміщень, дотримання усіх встановлених протиепідемічних заходів та умов реалізації харчів.

Нагадаємо, порушення протиепідемічних правил тягне за собою накладення штрафу фізичним особам до 340 грн, посадовим – до 425 грн.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень