Сотні фактів порушень карантину виявляють серед торговців. Порушують, бо штрафи смішні? 

На ринках і у магазинах 

Щоденно на Рівненщині проводять до 35 рейдів щодо дотримання карантинних норм. Лише з початку жовтня спецгрупи здійснили майже 20 тисяч перевірок, інформує пресслужба Рівненської ОДА.

Станом на середину жовтня складено 460 протоколів про порушення карантину на ринках, у місцях торгівлі продовольчими та промисловими товарами, а також в закладах громадського харчування.

Загалом з початку карантину в області зафіксовано понад 4 тисячі повідомлень про недотримання протиепідемічних норм. До адміністративної відповідальності притягли 565 суб’єктів господарювання.

Фахівці Держпродспоживслужби області від початку карантину систематично перевіряють якість дезінфекції приміщень, дотримання усіх встановлених протиепідемічних заходів та умов реалізації харчів.

Нагадаємо, порушення протиепідемічних правил тягне за собою накладення штрафу фізичним особам до 340 грн, посадовим – до 425 грн.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень