Сьогодні у Рівному дискутуватимуть майстри трилерів Олександр Михед та Макс Кідрук

Головними тезами для дискусії стануть:

  • графічний роман і візуалізація;
  • нова українська реальність в літературі, помайданний період;
  • український літературний герой;
  • переосмислення української класичної літератури;
  • Стівен Кінг та емоційні жанри.

Також на заході презентуватимуть дві нові книги письменників: «Мороки» Олександра Михеда та «Зазирни у мої сни» Макса Кідрука.

Зустріч-дискусія відбудеться 8 червня в о 19:00 у конференц-залі готелю «Мир» (вул. Міцкевича, 32). Вхід на захід платний.

ДОВІДКА

Олександр Михед - письменник, літературознавець, куратор мистецьких проектів. Автор понад 150 публікацій у провідних українських ЗМІ та виданнях Німеччини,Сербії, Польщі, США та Білорусі. Автор збірки оповідань «Понтиїзм» та роману «Астра».

Куратор «АмнезіЯ project: відкрита платформа» – літературно-мистецького мультимедійного проекту, підґрунтям для якого стала художня книга «АмнезіЯ», що вийшла друком 2013 р. у видавництві «Електрокнига». Проект увійшов в сімку найкращих проектів світу, за версією фестивалю «SOUNDOUT!» (м. Берлін). У своїй мультивекторній роботі за допомогою комплексного підходу ставить за мету створити цілісне бачення сучасної масової культури: література – кінематограф – мистецтво.

«Мороки» є арт-буком, який оформила художниця Софія Мельник вмістивши туди велику кількістю своїх картин, створених на основі двох нових оповідань та повісті автора. Книга є першим арт-буком письменника та першою в його доробку з позначкою «18+».

Макс Кідрук – автор 13 художніх та публіцистичних книг, колумніст. Автор першого українського технотрилера «Бот». Автор всеукраїнського проекту науково-популярних лекцій «Quantum». Проживає в Рівному.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень